Про компанію Espiro


Найбільша радість для кожного з батьків - спостерігати за розвитком свого малюка, як він пізнає світ та набуває нових навичок. Ми хочемо подбати про ваших дітей, надати їм кращі умови й показати красу реальності, яка нас оточує.

Espiro - це найвищий стандарт продукції. Бренд належить Baby Design Group, власникові відомих дитячих брендів Baby Design та Bomiko.

Усі продукти Espiro відрізняються сучасним дизайном й дивовижною функціональністю, завдяки чому їх щоденне використання надає море задоволення як батькам, так і найменшим дітлахам.

Ми також хочемо, щоб вироби бренду Espiro сприяли правильному розвитку дітей. Ми співпрацюємо з Інститутом матері та дитини й Промисловим автомобільним інститутом протягом багатьох років, завдяки чому ми впевнені, що надаємо нашим клієнтам перевірені та безпечні продукти.

Не соромтеся звернутися по консультацію. Ми пропонуємо допомогу в області гарантійного та післягарантійного ремонту, а також з будь-яких питань, пов’язаних з щоденним використанням нашої продукції та її безпекою.