Інновації Espiro


Гальмо-гойдалка


Універсальні коляски Espiro використовують нову модель гальм. Варто зазначити, що вона була розроблена таким чином, щоб забезпечити найбільш зручне використання для батьків. Форма педалі виконана таким чином, щоб максимально полегшити перемикання з мінімальним навантаженням. В результаті батьки зможуть легко впоратися з цим завданням, у якому б вони не були взутті.
Tkanina UV 50+

 


 

Захист тканини UV50+


Окремі шари оббивки і спосіб пошиття колясок Espiro сконструйовані таким чином, щоб блокувати шкідливі ультрафіолетові промені. Маркування теплового захисту від УФ-випромінювання "UV50+" було випробувано в лабораторії, де тканини пройшли випробування, в результаті визначений показник становив UPF50+. Це дуже важливо, тому що тривалий вплив УФ-випромінювання може привести до алергії або захворювань шкіри та очей малюка.
Tkanina UV 50+

 


 

Надувні колеса


Універсальні коляски Espiro укомплектовані камерними, надувними колесами низького профілю. Вони покликані забезпечити відмінну амортизацію на пересічній місцевості, що призводить до підвищення комфорту для дитини. В колесах використовуються звичайний ніпель як для велосипеда, підкачати колеса можливо ручним насосом чи на будь-якому СТО поряд з Вами (рекомендований тиск 0,9 бар).
Надувні колеса Espiro

 


 

 

Універсальний підсклянник для напоїв


Влітку Ви можете втамувати спрагу поставивши в нього пляшку води, соку чи чаю/кави.
Універсальний підсклянник для напоїв Espiro

 


 

 

Насос


Більше Вам не потрібно заїжджати на шиномонтаж або просити насос у сісіда, адже універсальні коляски Espiro комплектуються компактним насосом для накачування колес.
насос до коляски Espiro