Як зберегти коляску?


  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 1009
  • 0

Ми зазвичай звикли до того, що про все обладнання, будь то спортиве або електронне, потрібно піклуватися. З коляскою також.

Як почистити коляску?

Будь-яка коляска, яка використовується маленьким пасажиром, швидко забруднюється і деталі зношуються. Під час прогулянок по пересіченій місцевості ми часто повинні чистити всі елементи, щоб коляска прослужила нам довгий час без збоїв. Оббивка коляски і всі тканини очищаються відповідно до інструкцій виробника на вкладці по догляду: зазвичай її очищають вологою тканиною і м'яким миючим засобом. Колеса коляски і рухомі частини повинні бути очищені від піску, бруду і висушені в разі сильного замочування. Коляски 3 в 1, такі як Next, мають пневматичні колеса і не вимагають сильного догляду.


Як доглядати за колясками?

Ходові елементи потребують особливої уваги під час чищення. Ми можемо використовувати силіконові мастила, доступні, наприклад, в велосипедних магазинах, щоб використовувати їх у вигляді додаткового захисту від корозії в відповідних місцях. Ступиці можна чистити щіткою для видалення сухого піску. Колеса в колясці Axel, незважаючи на їх менший діаметр, також слід чистити після кожного виходу в погану погоду. Якщо у нас є міська коляска, така як Magic, досить просто силіконової змазки.


Зберігання деталей

Коли ми припиняємо використовувати дитячу коляску, бо наша дитина вже виросла і ми хочемо зберігати дитячу коляску для дітей молодшого віку, ми повинні особливо піклуватися про її зберіганні. Всі компоненти повинні бути очищені і висушені перед розбиранням коляски. Окремі аксесуари, такі як чохол для коляски Sonic або дощовик в колясці Nano, можна скласти і упакувати. Всю коляску можна скласти і зберігати в картонній коробці. Це дозволить уникнути пошкодження окремих компонентів.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.